אודות - Dental Online

פלטפורמת ‘דנטל אונליין’  הוקמה על מנת להנגיש את המידע בתחום  רפואת השיניים בצורה המקצועית והאיכותית ביותר עבור הקוראים והגולשים, כיוון שמדובר בהחלט בתחום רגיש, קשוח ומאוד יקר. במהלך השנים צוות דנטל אונליין הבינו כמה טיפולי שיניים יכולים להיות לא נעימים וכואבים, גם פיזית וגם כלכלית, ידעתי שאני לא לבד בכך; אחת מההוצאות הכלכליות הגבוהות ביותר במהלך חיינו היא על טיפולים באזור הפה ובשיניים.

 ברוב המקרים קופת החולים שלנו לא תוכל לכסות את הטיפול כספית או שהיא תהיה מוגבלת מבחינת הטיפולים שהיא מסוגלת להציע. אם נעבור לדבר על רפואה פרטית, אז שם הטיפול הקטן ביותר יכול להגיע לכמה אלפי שקלים, ואם מדובר על טיפול מקיף ביותר, בין אם הוא אסתטי או רפואי, הוא יכול להמריא אל סכומים ששווים אל רכב חדש. 

בעקבות כך, בחרנו לסקר וללמוד את תחום רפואת השיניים מזווית עין אובייקטיבית ונקייה, שבזכות המאמרים השונים שנכתוב ונסקר, נוכל להעניק לכם את האינפורמציה בצורה הגלויה והנקייה ביותר על כל הנושאים הקשורים אל השיניים והדנטל, כגון:

  • בעיות חניכיים
  • טיפולים אסתטיים
  • טיפולי שורש
  • עקירות וסתימות
 

כמובן שזוהי רשימה בלתי נגמרת, מה שבטוח, הגעתם למקום הנכון, ההגון והבטוח ביותר שיספק לכם אינפורמציה על כלל סוגי הטיפול השונים, כי כידוע – רפואת השיניים הוא מבין הנושאים הכי חשובים שצריכים לדאוג להם